Новини проекту
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Новини

Всеукраїнський місячник бібліотек пройшов під гаслом: "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"

З Днем козацтва, Днем захисника України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Сьогодні Україна святкує славне свято,
Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Родину захищати та рідну Україну!
Хай мир панує завжди й спокій навкруги,
Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги,
Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,
Покровом Божа Матір тебе хай огортає

Зустріч старшокласників з офіцером поліції Бойком Р.П. на тему : "Профілактика явища булінгу в учнівському середовищі"

21 вересня у КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" було проведено конкурс малюнків на асфальті до Дня миру. Класні керівники разом з дітьми виготовляли паперових голубів, як символ миру.

Комунальний заклад освіти «Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів» з 01 серпня 2020 року по 17 серпня 2020 року запрошує учнів закладу освіти взяти участь у конкурсах, присвячених Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України:
- конкурс декламування віршів про Україну;
- конкурс малюнків та фото «Моє село - частинка України».
Детельна інформація щодо умов конкурсу декламування віршів, конкурсу малюнків та фото «Моє село - частинка України» знаходиться в Viber групах.
Конкурсантам бажаємо успіху.

Креативна творчість учнів 9 класу "Подих весни".

ТИЖДЕНЬ ТОЧНИХ НАУК
Тиждень точних наук в КЗО Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів проходив з 27.01.2020 по 31.01.2020 згідно затвердженого плану.

Сьогодні учні початкової школи прикрашали ялинку іграшками, виготовленими власноруч. Подивіться, яка красуня у нас!

Протягом минулого тижня у Вербуватівському ЗЗСО відбувся тиждень історії під гаслом "Сьогодні знавці історії, а завтра її творці"

Нещодавно у школі проходив Тиждень початкової школи. Він був насичений багатьма різноманітними подіями: цікавими виставками, конкурсами, віртуальними подорожами та захоплюючими змаганнями.

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

29 листопада 2019 о 13:05 | Василенко О. О. | немає коментарів

...історія нас горем вчить.
Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам'ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.

25 листопада 2019 о 14:45 | Василенко О. О. | немає коментарів