Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Новини

День вшанування ліквідаторів на Чорнобильській АЕС. Ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі.

Шкільна олімпіада з фізичної культури
Протягом тижня з 2 по 7 грудня у Вербуватівському ЗЗСО проведено учнівську олімпіаду з навчального предмета «Фізична культура»

Проведено профілактичну роботу серед учнів на тему "Золоті правила запобігання Covid19"

Мова - це душа народу,
Це його скарбниця.
Тож нехай ніхто не сміє
Нам плювать в криницю!

11 листопада 2020 о 15:12 | Василенко О. О. | немає коментарів

Всеукраїнський місячник бібліотек пройшов під гаслом: "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"

З Днем козацтва, Днем захисника України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Сьогодні Україна святкує славне свято,
Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Родину захищати та рідну Україну!
Хай мир панує завжди й спокій навкруги,
Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги,
Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,
Покровом Божа Матір тебе хай огортає

Зустріч старшокласників з офіцером поліції Бойком Р.П. на тему : "Профілактика явища булінгу в учнівському середовищі"

21 вересня у КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" було проведено конкурс малюнків на асфальті до Дня миру. Класні керівники разом з дітьми виготовляли паперових голубів, як символ миру.

22 вересня 2020 о 15:48 | Василенко О. О. | немає коментарів

Комунальний заклад освіти «Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів» з 01 серпня 2020 року по 17 серпня 2020 року запрошує учнів закладу освіти взяти участь у конкурсах, присвячених Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України:
- конкурс декламування віршів про Україну;
- конкурс малюнків та фото «Моє село - частинка України».
Детельна інформація щодо умов конкурсу декламування віршів, конкурсу малюнків та фото «Моє село - частинка України» знаходиться в Viber групах.
Конкурсантам бажаємо успіху.

Креативна творчість учнів 9 класу "Подих весни".

ТИЖДЕНЬ ТОЧНИХ НАУК
Тиждень точних наук в КЗО Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів проходив з 27.01.2020 по 31.01.2020 згідно затвердженого плану.

Сьогодні учні початкової школи прикрашали ялинку іграшками, виготовленими власноруч. Подивіться, яка красуня у нас!