Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

(в старшій школі)

(в початковій школі)

9 жовтня 2019 року в КЗО Вербуватівському ЗЗСО, відбулися загальношкільні батьківські збори.

2 жовтня учні нашої школи відвідали парк-заповідник, що розташований на території Павлоградського хімічного заводу. Там вони спостерігали за зубрами, оленями, дикими кіньми, дикими кабанами. Поїздка-екскурсія була присвячена Всесвітньому дню захисту тварин

МІТИНГ ДО 76-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ СЕЛА ВЕРБУВАТІВКИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Йдемо ми у журбі до тих могил
де тихо сплять солдати,
Що у боях за Україну полягли
У ті далекі і тривожні дати.

Школа радо зустрічала нас!

Вітаємо всіх з Днем знань!

В Україні 23 серпня відзначається День державного прапора.
Він символ вільної людини,
У ньому український дух!
У синім – небо Батьківщини,
Його безкрайність і блакить,
І вище нього, Україно,
Хай пісня нації летить!
У жовтім кольорі – колосся,
Багатство нашої землі.
Щоб у достатку всім жилося,
І в люднім місті, і в селі.

21 червня 2019р. День закриття пришкільного табору «Сонечко»
Насичена і цікава програма чекала на дітвору:

- феєричний гала-концерт «Прощавай, табір!»,
- гра «Солодке дерево»,
- конкурс малюнків на асфальті «Наше літо!»,
- скарбничка відгуків та побажань про життя в таборі «Залишаю вам на згадку»,
- нагородження загонів та вихованців за активну участь в конкурсах, іграх та естафетах під час перебування в пришкільному таборі

20 червня 2019р.
День спорту в пришкільному таборі «Сонечко»
Весело, цікаво, а головне, з користю для здоров՚я пройшов цей день для вихованців.

Цей день у таборі «Сонечко» пройшов під гаслом «День охорони тварин»
Змагання знавців «Тварини, які знесені до Червоної книги», вікторини, кросворди, об՚ємні вироби, малюнки – це перелік заходів,які були проведені сьогодні в таборі.

18 червня 2019 року розпочався із зустрічі з провідними фахівцями Павлоградського міськрайонного центру зайнятості. Захід «Старт у світ професій» провели Фура Юлія Юр՚ївна і Шапа Марія Вікторівна.
А далі розпочався неймовірний концерт-презентація «Мої таланти». Були представлені як колективні виступи загонів так і індивідуальні. Про свої таланти розповіли, проспівали, всі вихованці табору. Творчі роботи презентував кожен вихованець табору

14 червня все, що відбувалося в таборі «СОНЕЧКО», було присвячено Міжнародному Дню тата:
діти виготовили вітальні листівки з привітаннями для своїх татусів, перемоги у спортивних змаганнях та естафетах вони присвячували теж їм.

13 червня в чарівну Казкову країну потрапили вихованці оздоровчого табору «СОНЕЧКО». В цей день на них чекав перегляд казки «Муха – цокотуха» та участь в різних конкурсах та вікторинах, які для них проводили казкові герої.

А вода це справжнє диво!
Як прожити без води?
З нею ми завжди щасливі,
З нею в нас нема біди!

10 червня в таборі «Сонечко» пройшло під гаслом «День води», що був приурочений Всесвітньому дню океанів.
Цікаво, змістовно, весело пройшли вікторина «Вода – не вода», «Морські слова», «Акула. День – Ніч», «Під парасолькою», «Морський бій» та інші.

В ролі журналістів спробували себе сьогодні вихованці пришкільного табору "Сонечко". Кожен загін отримав індивідуальне завдання: взяти інтерв'ю одне в одного, скласти розповідь про сім'ю, про участь у конкурсі, про своє рідне село.
Хлопчики і дівчатка дуже плідно попрацювали. Пдивіться та послухайте, що з цього вийшло.

Наша чарівна дівчинка Желізняк Вероніка, учениця 3-го класу, брала участь у конкурсі "Міс Аліс2019". Інтерв'ю Вероніка дала на відмінно. В конкурсі казкових героїв показала себе в ролі Мухи-Цокотухи. А в конкурсі талантів виступила з сучасним танцем "Ха-Фа-На-На". Своєю чарівністю та ніжністю Веронічка підкорила серця суддів, за що і отримала титул "Міс Ніжність".

День розпочався із зустрічі з поліцейським офіцером Варварівської громади Бойком Романом Петровичем. Цікава розповідь офіцера про булінг в дитячому колективі, правила поведінки під час літніх канікул сподобалася вихованцям табору.
А потім настав час розваг. Товариський матч з футболу, між загонами закінчився перемогою команди «Дружніх».
«Веселі старти» пройшли в естафетних змаганнях із м՚ячами, скакалками, обручами. В таборі панувала атмосфера дружби і гарного настрою.

Сьогодні, 5 червня, у Всесвітній День охорони навколишнього середовища в пришкільному таборі «Сонечко» цікаво, змістовно і пізнавально пройшли такі заходи:
• Весела ранкова зарядка « В лісі ми приберемо…»
• Гра-подорож «День Довкілля для Вербуватівки» (подорож по екостежкам нашого села),
• Конкурс плакатів «Ми – друзі планети!»

3 червня у школі відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору “Сонечко” – свято, якого з нетерпінням чекали діти і дорослі.