Новини проекту
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Історико-краєзнавчий музей

Дата: 11 червня 2018 о 17:30, Оновлено 11 червня 2018 о 20:19

Скачати тут

Дата заснування - 1963 рік.

Всього експонатів – 584, справжніх, автентичних експонатів – 80

Кожна школа – це маленький всесвіт, і як у Всесвіті великому, в нього є свій центр. Таким центром у нашій школі є історико-краєзнавчий музей, котрий засновано у 1963 році під керівництвом Кальницької Г.О. – заслуженого вчителя України, ветерана Великої Вітчизняної війни, кавалера  Орденів Трудового Червоного Прапора, Вітчизняної Війни ІІ ступеня та Ордену Богдана Хмельницького.

У 1989 році нашому музею присвоєно звання – «Народний музей».

Методичне керівництво здійснює Павлоградський державний музей та Дніпропетровський історичний музей.

Головною метою роботи шкільного краєзнавчого музею є відновлення та активізація краєзнавчого руху серед учнів та сприяння поширенню науково-дослідницької роботи з увічнення бойових подвигів захисників Батьківщини, вшанування трудовиків тилу в часи боротьби з фашизмом та під час відбудови країни після війни: виховання молоді на прикладах подвигів старших поколінь в ім'я миру, волі українського народу і незалежності нашої держави.

590 експонатів зібрано краєзнавцями школи для музею, виготовлено 70 альбомів, 45 стендів, сотні зустрічей, вечорів, екскурсій, походів, 18 краєзнавчих виставок - обласних, три республіканських, дві всесоюзних.

45 учнів приймали участь в обласних краєзнавчих зльотах, 7 - в республіканських, і 3 - у Всесоюзних.

Краєзнавці працюють по таких напрямках: історичному, етнографічному, фенологічному. Експозиція музею складається з 4-х відділів: «Мистецтво належить народу», «Шляхами Великих звершень», «До таємниць природи» та «Трудова слава рідного краю: минуле і сьогодення».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.