Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Історико-краєзнавчий музей

Дата: 11 червня 2018 о 17:30, Оновлено 11 червня 2018 о 20:19

Скачати тут

Дата заснування - 1963 рік.

Всього експонатів – 584, справжніх, автентичних експонатів – 80

Кожна школа – це маленький всесвіт, і як у Всесвіті великому, в нього є свій центр. Таким центром у нашій школі є історико-краєзнавчий музей, котрий засновано у 1963 році під керівництвом Кальницької Г.О. – заслуженого вчителя України, ветерана Великої Вітчизняної війни, кавалера  Орденів Трудового Червоного Прапора, Вітчизняної Війни ІІ ступеня та Ордену Богдана Хмельницького.

У 1989 році нашому музею присвоєно звання – «Народний музей».

Методичне керівництво здійснює Павлоградський державний музей та Дніпропетровський історичний музей.

Головною метою роботи шкільного краєзнавчого музею є відновлення та активізація краєзнавчого руху серед учнів та сприяння поширенню науково-дослідницької роботи з увічнення бойових подвигів захисників Батьківщини, вшанування трудовиків тилу в часи боротьби з фашизмом та під час відбудови країни після війни: виховання молоді на прикладах подвигів старших поколінь в ім'я миру, волі українського народу і незалежності нашої держави.

590 експонатів зібрано краєзнавцями школи для музею, виготовлено 70 альбомів, 45 стендів, сотні зустрічей, вечорів, екскурсій, походів, 18 краєзнавчих виставок - обласних, три республіканських, дві всесоюзних.

45 учнів приймали участь в обласних краєзнавчих зльотах, 7 - в республіканських, і 3 - у Всесоюзних.

Краєзнавці працюють по таких напрямках: історичному, етнографічному, фенологічному. Експозиція музею складається з 4-х відділів: «Мистецтво належить народу», «Шляхами Великих звершень», «До таємниць природи» та «Трудова слава рідного краю: минуле і сьогодення».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.