Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 7 common:people_all_forms

Спільносильно. Шкільний тиждень активізму

Date: 26 квітня 2021 о 15:56, Refreshed 29 квітня 2021 о 08:17
108 views

Учні нашої школи приєдналися до Всеукраїнського шкільного тижню активізму – це можливість для освітян та учнів проаналізувати сильні сторони їхніх громад, згенерувати ідеї та реалізувати одну з них протягом 5 днів.

День перший. Розпочався із зустрічі всіх учасників у ZOOM, де зареєстревоно 1092 команди, це є близько 10 тис.учасників з усіх куточків України. У подальшому кожна команда працюватиме індивідуально: використовуючи свої та готові матеріали, розроблятиме волонтерський проєкт та втілюватиме його. Наша команда складається з 15 учнів (5-9 класів), яку очолила вчитель Ситник Галина Миколаївна. 

День другий. Наша команда створювала мапу громади, а точніше її частинку. Діти з великим задоволенням почали створювати малу. Кожний висловлював свою думку щодо ії деталей, яка бралася до уваги. Під час цієї роботи ми почали ділитися своїми історіями, які відбувалися в нашому житті на території нашої рідної, мальовничої Вербуватівки.На нашій карті ми відобразили найулюбленіші місця: дитячий садочок, школа, парк «Казкове дитинство», магазини, територію хостела, дитячі ігрові майданчики, березові рощі та ще багато цікавого...

День третій. Опрацювавши запропоновані теми проектів, ми. шляхом голосування, вибрали свою тему «Екологія». Склали план наших наступних дій для втілювання нашого проекту: 1 - планування роботи (під час якого ми обговорювали свої ідеї, кому хочемо допомогти, що для цього знадобиться та інш), 2- підготовка ( розподілення обов’язків між учасниками, придумали назву та опис проєкта, обговорення необхідного матеріалу та інвентарю), 3 - створили свою модель «Тут безпечно», де обговорили й прийняли до уваги правила безпеки під час практичної та теоретичної роботи учасників команди активістів. А також, розказали про свою ідею втілення проекту «ВРЯТУЄМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ» іншим жителям нашої громади. І нам відгукнулися: голова ГО «Діалог гласності» МінігуловаТетяна Іванівна, яка кинула клич в громаді, і нам надали допомогу втілити наш проект в життя.

День четвертий. Зарядившись позитивним настроєм ми перейшли до дій: провели й прийняли участь в «Дню довкілля», озеленення класних кімнат, насадження квітів на клумбах на території школи та за її межами,  при в’їзді в село насадили кущі різних видів, створили еко-лепбук «Земля наш дім» для практичних робіт, провели екскурсію «Стежками рідного краю».

День п'ятий. РЕФЛЕКСІЯ. ЯК ЦЕ БУЛО. Крок 1. Ми провели вправу «Павутинка», де учні розповідали на які подальші дії надихнув їх проект. Крок 2. «Пряме попадання», де ми оцінили свою роботу на скільки впоралися із завданням, й обговорили всі свої плюси та мінуси. Крок 3. «Що далі?» В ході цього проекту ми навчилися самостійно приймати виклики та робити свою громаду трішки кращим місцем, аніж воно було до цього. Під час Тижня Активізму я разом з дітьми стала маленькою сім’єю у великій родині нашої громади. Ми були не просто вчитель + учні, ми стали єдиною командою. Цей тиждень був нашим стартом, але ми не зупинимося на досягнутому. Ми будемо продовжувати й далі проект «ВРЯТУЄМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ», хотілося щоб до нас залучалися жителі нашої громади. Щиро вдячні за підтримку Мінігуловій Тетяні Іванівні. Василенко Олені Олександрівні, Захаровій Марині Володимирівні, Цепіщук Анастасїї Олександрівні, Кривому Олегу Олеговичу, Малай Ользі Григорівні.

Comments:
Only authorized users can leave comments.