Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Спорт - це круто

Date: 13 жовтня 2021 о 11:02, Refreshed 13 жовтня 2021 о 11:11
89 views

В межах Європейського тижня спорту та Олімпійського тижня у Вербуватівська гімназія пройшов «Олімпійський урок #BeActive», спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та цінностей олімпійського руху.

Вагомим спортивним досягненням та найбільшою мрією кожного спортсмена є горде звання олімпійського чемпіона. Перемоги українських спортсменів в Олімпійських іграх підтвердили, що Україна належить до провідних спортивних держав. Олімпійські успіхи українців зміцнили її міжнародний авторитет, сповнили серця мільйонів співвітчизників гордістю за нашу Батьківщину, довели, що наша держава багата талантами, людьми сильної волі, незламного духу, які вміють працювати, боротися і перемагати.

Сьогодні у Вербуватівська гімназія відбувся Олімпійський урок #BeActive. У гості до навчального закладу завітав Олімпійський чемпіон з важкої атлетики, Заслужений майстер спорту Юрій Зайцев; директор відділення НОК в Дніпропетровській області Александр Дювбаков та тренер Павлоградської ДЮСШ з важкої атлетики Макс Бондаренко зі своїм вихованцем О. Пономаренко.

Юрій Костянтинович привітав дітлахів зі святом Олімпійського уроку, розповів про свій спортивний шлях до золота Олімпіади у Монреалі-1976, про важливість занять фізкультурою і спортом для здоров'я та життя для кожної людини. Після чого відповів на величезну кількість дитячих запитань.

Наприкінці зустрічі гості вручили школярам набори сувенірів з олімпійською атрибутикою від голови Відділення НОК України Андрія Павелка. А також з рук Чемпіона вчитель фізкультури Яна Дерюга отримала спортивний інвентар для занять.

Завершився захід традиційним спільним фото та масовою автограф сесією! Спорт - це круто!

Для таких дітей олімпійські чемпіони та призери – це приклад, який вони хочуть наслідувати. А хто мотивував українських спортсменів до своїх перемог?

Учні були переповнені яскравими враженнями та чудовими емоціями. Цей день запам’ятається усім надовго. Ми, у свою чергу, будемо старатися, щоб такі заходи відбувалися у нашій школі якомога частіше.

ВСІМ КОВІДАМ НА ЗЛО - МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ)))

Вербуватівська гімназія

Днепропетровское областное отделение НОК Украины

Дніпропетровське обласне відділення КФВС МОН України

АКТИВНІ ПАРКИ ЮР'ЇВСЬКОЇ ОТГ с.Вербуватівка

Comments:
Only authorized users can leave comments.